Exekuční dražby a užitečné informace

Detaily dražeb zobrazujeme pouze členům našeho portálu. Zaregistrujte se a zvolte si typ členství.
Detaily prémiové dražby se zobrazují pouze uživatelům s aktivním členstvím. Naopak dražby, které nejsou prémiové se zobrazují i uživatelům, kteří mají členství zdarma.
Elektronické dražby jsou dražby, které se konají online skrze některý z dražebních portálů. U elektronické dražby je vždy uveden odkaz na stránku konání dražby.
Ne, neprobíhají. Naším úkolem je vyhledávání a shromažďování informací o nabídkách na prodej automobilů, nemovitostí a movitostí od insolvenčních správců a majetku států. Všechny informace poskytujeme následně našim členům.
Většina dražeb pochází od soudních exekutorů a insolvenčních správců. Někdy mohou nabídky pocházet také od jiných subjektů. My nabídky dražeb aktivně vyhledáváme, třídíme a následně předáváme našim členům. Některé dražby jsou po registraci volně dostupné. Jiné, prémiové dražby, jsou dostupné až po aktivování účtu na našem webu.
Má-li firma nebo fyzická osoba dluhy a neplatí je, soud nařídí exekuci, z čehož vzniká exekuční dražba majetku dlužníka.
Většinou se na dražbách nižších hodnot žádné jistoty neplatí. V případě, že je jistota požadována, je jistota uvedena v detailu dražby či ve dražební vyhlášce. Dražební jistota se započítává k ceně. V případě vyhrání dražby se odečte od konečné ceny. Pokud nevyhrajete dražbu, bude vám jistota ihned vrácena v celé výši. Neplatíte tedy žádné poplatky.
Vůbec ne. Vydražením automobilu se stáváte plnohodnotným majitelem a je váš dle zákona §329 odst. 7. Nemusíte tedy platit nic navíc. Vydražená částka je konečná a neskrývá žádné další poplatky.

Po zaplacení členství bankovním převodem je někdy nutné vyčkat 1-2 pracovní dny pro připsání platby, než banky platbu zpracují. Následně bude váš účet aktivován na zaplacené období. Pokud nastane nějaký problém, kontaktujte nás na e-mailu reklamace@radypropodnikatele.cz

Všechny platby ručně kontrolujeme. Pokud je to však více dní, kontaktujte nás na reklamace@radypropodnikatele.cz

Chcete-li si členství prodloužit, klikněte po přihlášení na vaše členství vedle vašeho jména a dostanete se k možnostem prodloužení.

Členství se ukončí k poslednímu dni a nebude automaticky prodlouženo. Nestrhnou se vám tedy další peníze, pokud nechcete členství prodloužit.

Napište nám email a my chybu co nejrychleji opravíme. Za opravení vážnější chyby vám jako poděkování prodloužíme vaše členství o týden.

Bezpečné platby a široký výběr metod pro vás zajišťuje společnost