Exekuční dražby zabaveného majetku

Exekuce a dražba, to jsou pojmy, které v mnohých budí obavy a respekt. Jak však k exekuci dojde? A proč by vás problematika dražeb vlastně měla zajímat? Odpověď na tyto a další otázky přináší následující článek.

Exekuce: co to je?

Exekuce vzniká v důsledku dluhu, který ve většině případů bývá peněžní. Věřitelé se na soudy obrací, jestliže dlužníci nereagují…

Přečíst článek

Výhody a nevýhody dražeb

  • 17. 03. 2017 v 13:13

Jak si pořídit levné elektrospotřebiče, elektroniku a vybavení domácnosti s minimem finančních prostředků? Nemusíte chodit do zastavárny či bazaru. Moderní způsob představují populární dražby. Pokud vás tedy například čeká zařizování bytu či domu a vy nemáte finančních prostředků nazbyt, zkuste využít této jedinečné možnosti.

Říkáte si, jestli má dražba v dnešní době ještě…

Přečíst článek

Začneme otázkou, co je to dražba? Asi každý si dokáže představit, co se pod pojmem dražba skrývá. Je to určitý druh prodeje, do kterého se může přihlásit více zájemců. Dražba má stanovené datum a určitou věc, která se bude dražit. Předmět získá ten, kdo nabídne nejvyšší částku. Peníze z výtěžku jdou na pohledávku věřitele. 

Předmětem dražby mohou být jak nemovitosti, tak…

Přečíst článek

Představte si, že se denně konají výhodné dražby, o kterých vůbec nevíte a přitom byste o nemovitost, majetek či automobil měli velký zájem, protože jejich vyvolávací cena začíná na 1/3 odhadní ceny! Proč o dražbách nevíte? Mnoho dražeb subjekty totiž vyvěsí pouze na své úřední desce a téměř nikdo, až na pár vyjímek, se o tom nedozví. Subjekty nemají žádnou další povinnost. Našim…

Přečíst článek

Bezpečné platby a široký výběr metod pro vás zajišťuje společnost